10 Şubat 2010 Çarşamba

Bugünlerde gene Naz’a karşı aşırı bir kalpcik kalpcik geziyoruz. Ailecek. Anneannemiz, dedemiz, Zerrin ve Zeynep Teyzemiz, Öykü Ablamız geldiler Şubat tatili nedeniyle. Güzel bir hafta geçirdik. Çocuklarla evde olmanın keyfini çıkardım gerçekten. Buna bizimkilerin katkısı tartışılmaz tabi ki. Tek ben olsaydım çoktan keçileri kaçırır, yüz göz olurdum Naz ve Can’la.

Naz tam bir kokoş, tam bir showgirl modundaydı. Ortalıkta bıcır bıcır dolaşan bir şirine…
Anneannemiz arkasında sürekli dualar okudu,
Dedemiz “çok neşeli, hiç yükü yok, Allah nazarlardan saklasın”
Zerrin Teyzemiz “ bu kızı bana verin, sizde yazık olacak bu kıza”;
Zeynep Teyzemiz “ senin çocukların güzel oluyor, lütfen bana da bi tane doğur”
Şeklinde Naz hakkında söylemlerde bulunuldu.

Can’a haksızlık olmasın ama kız olacağını bilsem 3. çocuğu da doğurmak isterim. Kız çocuğu olan anneler şanslı, 2 kız çocuğu olan anneler daha şanslı. Ev kalabalık olduğu için sürekli yemek ve temizlikten canım çıktı. Ama aralarda elimde sürekli fotoğraf makinesi, fotoğraf çekmeyi de unutmadım.
Çektiğim karelerden bir kaçını paylaşmak istiyorum:Batuhan'ı hepimiz bir arada iken, kocacım (onun deyimiyle) "Brad Pitt Modeli Sünnet" yaptı. Hep birlikte Batu'ya destek olmak için hastaneye gittik.


Kar yağdı nihayet Afyon'a da. Çocuklarla kardan adam yapıldı.Naz sürekli kıyafetlerinin içine bebek koyup -hem de 2 tane- ikiz bebek bekliyordu. Sürekli kolunda çantalarım, ayağında ayakkabılarım şahane kareler sergiledi.Zerrin Teyzemiz sürekli onları oyaladı ve faaliyet yaptılar.2 yorum:

  1. çocukalrınızın ikisinede maşallah.
    bende hep iki kız bir oğlan çocuk ne güzel olur diye düşünürdüm ta ki bir çocuk sahibi olana kadar :)
    şimdiyse cesaretimi ve gücümü toplayabilsemde 2. çocuğum olsa diyebiliyorum.

    YanıtlaSil
  2. süper bayıldım ben bu ahtapot olayına ....kızım biraz büyüsün bende yapcam kızımla belki o zaman Naz Ablada bizi yardım eder

    YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails