12 Kasım 2010 Cuma

Mutlu ve umutlu bayramlar herkese…

Bugün tatil öncesi son çalışma günü. Herkeste bir telaş, izin almalar, erken çıkmalar, tatil planları yapmalar… Bende de yarın işe gelecekmişim gibi bir psikoloji mevcut. Nedeni ise; 9 gün tatilde evde olacak olmam. Üfff, nasıl geçecek bu süre. Bayramlarda ailelerin yanına gitmeyi seviyorum ben, yalnız geçirmek bana acı veriyor. Nostaljik bayramların tadını arıyorum. Ama şartlar işte…

Ori icapçı. Bu nedenle şehir dışına çakamıyoruz. Eee çok çalışırken üstelik annesi de bizdeyken benim bir yerlere gitmem hoş olmaz. Ama içim gidiyor doğrusu. Tüm kardeşler annemlerde toplanıyorlar. Bende orda olmak isterdim.

Neyse Can’ın hasta oluşu da kalmam için bir sebep. Oğlum Otit olmuş.( Orta kulak Enfeksiyonu). Dün öğretmeni aradı, “Can ağlıyor, kulağı ağrıyormuş” dedi. Hemen babamızla gittik. Derstelerken girdik içeri. Kuzum sırada yatıyor. Gözünü açamıyor. Ateşi de vardı. Arabaya bindik, bir de güzel kustu. Doğru KBB uzmanına gittik. Teşhis belliydi ama biz kulağın durumunu da merak ettik ve ehil bir kişinin görmesini istedik.

Lafı çok uzatmayayım. Gidenlere güle güle diyorum. İyi tatiller. Bizim gibi bir yere gidemeyenler içinde eğlensinler.

Mutlu ve umutlu bayramlar herkese

3 yorum:

  1. İyi bayramlar Zühra hanım, gelmiş geçmiş olsun inşallah çabuk iyileşir ufaklık, sevgiyle sağlıcakla kalın.

    YanıtlaSil
  2. Gözəl bayramlar diləyirəm. Oğlunuza da ALLAH şəfa versin,İNŞALLAH ;)

    YanıtlaSil
  3. zühracığım ailenle birlikte mutlu bayramlar diliyorum

    YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails