9 Şubat 2012 Perşembe

Neler Oluyor?


Şubat tatilini 4 gözle beklerken oda geldi geçti hatta okulların ilk haftası bile bitiyor neredeyse. Şubat tatilimizin 2. haftasını İzmir'de geçirdik. Gidişimiz maceralı bir şekilde oldu ama gittik.
Hava şartlarından dolayı 6 saat otogarda mahsur kaldık.Otobüs yolculuğumuzda 5,5 saat sürdü. Toplam neredeyse 12 saatin sonunda gideceğimiz yere vardık. Ori çalıştığı için arabayla gidemedik ama zaten arabayla da kazadan sonra kendisi de gitmezdi.

İzmir de gene hava bahar gibiydi ilk 3 gün.Haksızlık bu deyip durdum.Yapmak istediğim pek çok şeyi yaptım: Çocukları Bornova daki buz patenine götürdüm. Bol bol AVM leri gezip alışveriş yaptım. Çocukları tiyatroya götürdüm. Yemeği arzuladığım pek çok şeyi yedim(Kokoreç, midye, Kızlar ağa Hanında kahve, Güzelbahçe de kahvaltı vs). Burda uzun uzun anlatmak istemiyorum ama güzeldi.
Son 2 günde de Ori geldi ve Tire ye geçtik. Çünkü görümcemin güzel kızının nişanı vardı. Ona katıldık.
Ama sonunda bitti ve döndük sevgili Afyonumuza....

Çok farklı 2 şehir. Havası, insanları, alışkanlıkları, şehirciliği her şeyiyle çok farklı. İşin dışında mutlu muyum evet mutlu sayılırım.
Ama son zamanlardaki işteki sıkıntılar nedeniyle psikolojik karın ağrıları ve mide bulantılarım oluyor.

İş yerindeki arkadaşlarımı çok seviyorum. Yeni yapılanmadan dolayı dağılıyoruz galiba. Her birimizi bir tarafa gönderecekler muhtemelen. O yüzden üzülüyorum. Ama zaten müdürle değişen müdürlüğün havası artık çekilmez hale gelmişti. Sevdiğim insanlarda giderse bi anlamı yok kalmanın. O yüzden bizde her günü geyikle geçiriyoruz neredeyse.
Ama gerçek şu artık gitmek istiyorum. Döneceğimiz yer sonunda İzmir olacak. Ben de artık iş yeri değişikliği olacaksa beraberinde bu ilden de gidelim diyorum. Ama çocukları ve Ori yi düşününce bencillik olacak diye ısrar edemiyorum. Bakalım neler olacak. 24 Şubatta herşey netleşecek. Hayırlısı demek artık dilime yerleşti.

1 yorum:

  1. Hi! You are so gorgeous. Love your style and blog so much. Please follow my blog. Thanks..

    ♥Love from Antalya♥

    http://antalya-magnificent-city.blogspot.com

    YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails